1000 Kilometrov 100€ Za Benzín A Kopa Príjemných Ľudí

Uber-BA

! ! ! POZOR nový aktuálny článok ! ! ! 

Nejaký ten čas už som prihlásený v Uberi ako vodič ale až doteraz som si nevedel spraviť čas na, ako to ja nazývam, vzorový týždeň. Čo je to vzorový týždeň ? Je to v podstate test, test toho koľko je pre mňa reálne možné zarobiť  si jazdením pre Uber.

Keďže sa bavíme o zarábaní a nie privyrobení tak som v tomto teste použil bežný pracovný čas osem hodín. Pondelok až štvrtok som jazdil priemerne sedem až osem hodín v piatok som odjazdil tri plus sedem hodín večer, lebo vtedy sa to najviac oplatí kedže celá Bratislava sa skupinovo ožerie a už nie je moc v móde šoférovať opitý. V sobotu a nedeľu som mal zaslúžené voľno.

158911_uber_

Počas týchto dní som sa naučil milovať benzínové pumpy začali mi chutiť tie ich hnusné bagety a dokonca som začal mať rád ranné šou v rádiách, tú hudbu nie tá je stále strašná. Ale čo ma najviac bavilo a ešte nejaký čas baviť bude sú ľudia. Sú to úplne iný ľudia ako tí čo stretávate v autobuse, znudení zjebaní zo života, obzerajúc sa na ktorú tyčku v autobuse si uviažu slučku čo už majú na krku vo forme kravaty. Takéhoto som za ten týždeň ani neviezol, väčšina tak 95% boli milí, zábavní, usmiatí, pozitívni ľudia s ktorými som poväčšine úžasne pokecal a vždy mi zdvihli náladu.

uber1

Hneď prvý zákazník v pondelok ma zrušil keď som bol tak kilometer od neho, paráda, krásny začiatok môjho týždňa myslel som si ale potom telefón pípal zas a zavolal si ma George, Američan Slovenských koreňov ktorý tu žije a podniká posledných 10 rokov. Od začiatku sme chytili spoločnú tému o slovenskej startup scéne a celú cestu sme sa rozprávali, možno sme sa aj trochu zakecali lebo z auta vyšprintoval na stretnutie ako keby meškal 😛 .

Každý ďalší klient bol veľmi zhovorčivý, scestovaný, a hlavne boli všetci  z prítomnosti, tým chcem povedať že som nikdy nemusel počúvať keci o tom ako bolo dobre za socializmu a pod. Ako podnikavý jedinec som často využil príležitosť a bral som od cestujúcich vizitky a kontakty veď tie sa zídu vždy nie ?

Vermillion-Silk-Business-Card-Collection

Takto som postretával podnikateľov, letušky, profesora matematiky, startupistov a dokonca aj DJ-ja (díky za CD-čko kámo). Ale je mi jasné že vás zaujíma len to koľko som zarobil tak pome na to.

Odjazdil som 997 km čo ma pri mojej spotrebe stálo 100€ za benzín. Urobil som 65 jázd za čo som dostal bonus 150€ a za jazdy mi bolo vyplatené 256€ teda dokopy 406€.  Musíme však odrátať náklady na benzín ktoré činia 100€ tak to máme, spočítané podčiarknuté, zárobok: 306€. Teda zárobok.. ešte nesmieme zabudnúť na dane 20% = 60€. A to máme 246€ a stále tam nerátam náklady na auto: gumy, olej, remeň, atď… Čísla sú fakt len orientačné !!! nakoľko má každý inú spotrebu, každý jazdí iný čas, každý dostane iné bonusy každý si inak rieši stravu atď atď…

Dúfam že som pomohol tým ktorý váhali a nevedeli ako to v Uberi chodí. Každopádne je to veľmi zaujímavá skúsenosť a veľmi pekné privyrobenie.

Keby niekto z vás chcel ísť do UBERu a nevie ako kontaktujte ma na: peterheves@gmail.com všetko vysvetlím pomôžem a dám vám kód za ktorý dostanete 50€ ! Alebo ak nemáte otázky kód máte rovno tu: y4grdnfzue

Jazdite bezpečne a samozrejme.. majte úžasný deň ! :)

4 thoughts on “1000 Kilometrov 100€ Za Benzín A Kopa Príjemných Ľudí”

 1. miro píše:

  ahoj.velmi sa mi páčil tvoj článok o uberi.je asi jediný ktorý sa mi podarilo najst ako skusenost vodiča s uberom.jazdíš ešte pre nich?oplatí sa to?

  1. Peter Von Skala píše:

   Jazdím stále teraz bolo pár zmien po ktorých som sa obával či sa to stále bude vyplácať ale vďaka zvýšeniu cien a pridanému multiplikátoru a vďaka tomu že je zákazníkov stále viac sa to vypláca naďalej a je to myslím si najlepší spôsob privyrobenia u nás čo sa týka jednoduchosti. Ak chce pozvánku za ktorú dostaneš 50€ kontaktuj ma na peterheves@gmail.com

 2. Peter píše:

  Troška sa v tom čo píšeš strácam.Ten zárobok čo uvádzaš je za odpracovaní týžden alebo mesiac?
  A ak sa môžem spytať v priemre koľko zákaznikov si mal za jeden pracovny deň?
  Ďakujem

  1. Peter Von Skala píše:

   Za týždeň. Za pracovný deň som mal minimum 12 aby som dostal bonus teraz však ale bonusi nie su už sú len multiplikátory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *