MAFIA 3 Krásne Prostredie + Michael Bay Style ?

mhdr405hs1emsqxf6bmh

IGN vydalo nový gameplay z hry MAFIA 3 ktorý má 12 minút takže sa mám k čomu vyjadrovať. Po prvých traileroch na Mafiu 3 som bol nadšený. Drsný hlavný  hrdina ide v aute cez bažiny a točí keci o rodine, nakoniec hodí krokodílom nejakého chlapa čo sa mu sral do tej jeho rodiny.

Super, pomyslel som si to je presne môj štýl, tiež rád hádžem krokodílom ľudí ktorý sa mi serú do rodiny… Potom som si všimol na oficiálnom FB page Mafie komentár s otázkou: where is Vito ? (kde je Vito ?) na ktorú tým mafie odpovedal: here (Tu) a pridal túto fotku.

vito

Po tomto som bol nabudený jak štrnástka na prvú diskotéku…

Ale potom som začal premýšľať. Lincoln (protagonista) je predsa černoch a mafia mala odjakživa silné pravidlá na členov a hlavné pravidlo bolo že každý člen musí byť čistokrvný Talian. Toto bola prvá vec pri ktorej som sa pozastavil nad dôveryhodnosťou hry. Ale zas na druhej strane Mafia 3 sa bude odohrávať počas 60-70 rokov a to sú časy kedy už aj inak striktná Talianská mafia začala robiť výnimky a príjmala aj ne-talianov. Druhá vec pri ktorej som sa pozastavil sa vyskytla v gameplay trailery:

Ide o tie momenty keď sa autá len tak prevracajú a vybuchujú ako keby hru režíroval Michael Bay. Ale nechápte ma zle, akčné naháňačky šmikom, prevracajuce sa autá a aj explózie mám rád ale tu však boli podhodené tak lacno že som fakt začal pochybovať či im nepomohol pán Bay.

Viacmenej teraz prišiel nový gameplay ktorý má dvanásť minút a môžeme tam vidieť brutálne cool “Finish Him” triky, veľmi dobrú fyziku (teraz hovorím o tej okrem aút, všimnite si deštrukciu od granátov a pod) a hlavne nádherné prostredie v správne vyváženej grafike ktoré ma zaujalo asi najviac. Ak to neposerú tak tieto 3 veci mi budú stačiť dosť na to aby som prehliadol tie autá čo explodovali po tom čo ich oškrelo Lincolnove auto…

Spomínaný gameplay:

Myslím že ani tie explózie nebudú nakoniec také hrozné a že dobre obohatia hru. Tak upgradujte počítače a samozrejme.. majte úžasný deň ! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *