Kickstarter, Stránka Neobmedzených Možností…

Puking-Kitty-09

Kickstarter vám snáď predstavovať nemusím ? Ale tak v skratke, je to stránka kde ľudia hľadajú finančnú injekciu pre svoje nápady. Odštartoval už nespočet revolučných projektov ktoré už teraz menia svet, napríklad Oculus. No ale samozrejme že ja nie som ten typ ktorého zaujme niečo normálne, užitočné, rozumné to nie priatelia ! Mňa spravidla fascinuje a upúta väčšinou nejaká “geniálna” blbosť. Pod pojmom geniálna blbosť si môžete predstaviť hocičo ako napríklad chlapa jazdiaceho na jednokolke v kilte a maske Dartha Vadera hrajúceho na gajdy šľahajúce plamene, a to som si nevymyslel aha:

maxresdefault

No nie je to geniálne ? ale to som trochu odbočil…

Tou geniálnou blbosťou čo ma upútala na Kickstarteri nie je nič iné ako mačka grcajúca omáčku ! Áno počujete správne ale musím vás sklamať v tom že sa jedná o porcelánovú mačku zatiaľ tam nikto nežiadal peniaze za skutočnú grcajúcu mačku, čo je škoda. Istý pár milujúci mačky, aj tie grcajúce, odštartoval na Kickstarteri kampaň o 14 000 dolárov  na začatie výroby dávkovačov omáčky v tvare vracajúcej mačky a výsledok je viac než úžasný ! Sami sa pozrite:

Pozrite sa na tie očká a tú pusinku jak pekne grcká ! No nie je to zlaté ? Takto pekne by vám mačička grckala do raňajok každé ráno…

A čo milujem na Kickstarteri najviac ? To keď vidím že aj uletené nápady to dokážu a vyzbierajú peniaze, áno aj naša pogrckaná mačička to dokázala už má svojich 14 000 dolárov a začala sa výroba. Tak neváhaj a objednávaj svojím blízkym.

A potom mi niekto bude hovoriť aké je ťažké zarobiť pár tisíc na nové auto, všetko sa dá len treba mať správne choré nápady. A samozrejme, majte úžasný deň ! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *