Paralelný Vesmír ? Záhadné Mesto V oblakoch !

China-2-367963

Údajne až tisíce Číňanov spozorovalo na oblohe záhadný úkaz. Nad oblakmi sa tam vznášalo niečo pripomínajúce temné mesto duchov plné tmavých mrakodrapov. Celý internet je odvtedy zaplavený fotkami a videami ktoré vyzerajú ako photoshop ale nie su. Úkaz bol ihneď označený ako mesto duchov alebo mimozemská loď. Pár dni nato ho hlásili aj v iných častiach Číny.

Neide však o prvé takéto prípady. Podobná udalosť sa odohrala už v roku 2011 v meste Huangshan . Rovnako ako na predošlej fotografií aj na tejto je vidieť niečo, čo pripomína budovy a stromy.

mesto-2

O čo teda ide?

Konšpirační teoretici a fanúšikovia záhad v tom majú jasno. Niektorí sa priklaňajú k názoru, že šlo o mimozemskú loď, ktorá sa nachvíľu omylom ukázala.

Iní sa prikľáňaju k názoru, že šlo o pararelný vesmír spôsobený dočasným vortexom medzi dvoma vesmírmi .

Odborníci sa však priklaňajú k názoru, že ide jednoducho o Fata Morgánu . Fenomén, ktorý spôsobuje, že napríklad aj taká obyčajná loď sa môže javiť ako mrakodrap kvôli rôznym teplotám, ktorými prechádza svetlo.

A skúste si predstaviť že by ste boli zrovna zhulený keby ste toto zbadali…

Ak veríte na mimozemšťanov tak aby ste rýchlo začali vyrábať čapice z alobalu a ak veríte na duchov tak kupujte svetenú vodu alebo čo ja viem čo na nich platí. A samozrejme.. majte úžasný deň ! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *