Nepočúvajte Druhých.. Proste Ne.

No_is_Not_an_Answer_750

Tento článok je už čistá kopírka ani som sa neobťažoval stiahnuť fotky a znovu ich sem nahrať… každopádne je super a je od zaujimavysvet.sk 

1. Kráľovi Rock and Roll-u bolo povedané, aby sa držal šoférovania kamiónu, pretože so spievaním to vraj nikam nedotiahne.

elvis prasley

 

2. V školskom zbore Shakiru učiteľka odmietla a povedala jej, že znie ako koza.

shakira

 

3. Totálna chudoba Jima Carreyho  a jeho rodinu prinútila žiť v dodávke. 15 ročný Jim odišiel zo školy a vzal prácu ako školník, aby podporil rodinu.

jim carrey

 

4. V roku 1994 ja J.K. Rowlingová  sa rozviedla, zostala na sociálnych dávkach a nemohla poriadne ani nakŕmiť svoje dieťa.

rowling

 

5. Mladý Eminem bol v škole neustále a kruto šikanovaný. Jeho mama zažalovala školu za nedostatočnú ochranu detí.

eminem

 

6. Sylvester Stallone predal svojho psa za 50$, pretože už nemal ani na jedlo. Ale po tom, čo predal scenár k filmu Rocky, kúpil si ho späť za 3000$.

stallone

 

7. James Cameron bol šofér kamiónu predtým než sa dostal do filmového priemyslu. K tejto zmene ho inšpiroval film Star Wars, keď si ho po prvý krát pozrel v roku 1977.

james cameron

 

8. Šéfredaktor novín vyhodil Walta Disneyho, pretože mal vraj nedostatok kreativity.

walt disney

 

9. Enzo Ferrari raz povedal mužovi: “Možno budeš schopný šoférovať traktor, ale nikdy nebudeš schopný zvládnuť Ferrari.”. Urazený a pobúrený muž následne sľúbil, že vyrobí perfektné auto. Mimochodom ten muž bol Ferruccio Lamborghini.

lamborghini

 

10. Viac ako 1000 reštaurácii odmietlo Harlanda David Sandersa, keď sa im snažil predať svoje kura. To kura je dnes dnes v ponuke jedného z najväčších svetových fastfoodov, KFC. Zrejme si mali premyslieť, či ho odmietnu.

A samozrejme majte úžasný deň ! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *